| anonim_4396 a întrebat:

Hmmm, sariturile sunt bune pentru muschii picioarelor? whistling

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Da... orice efort fizic duce la consolidarea muschilor chiar

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Irina-depinde unde sarirolling on the floor.

| Razvan a răspuns:

Sunt bune pe naiba.Am o febra musculara de zile mari din cauza ca proful meu ne crede gimnasti de meserie X-(

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu cred ca da.

| NoMore a răspuns:

Sariturile cu parasuta sunt cele mai bune.

| pypa007 a răspuns:

Da draga irina as buna sariturile pentru de la muschii picioarelor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro sau saritu caprei rolling on the floorrolling on the floor ...hmmmthinking o sariii...sau...o impingi? rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro sau sarim gardu amandoi? rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro thinking bun dar saritura purecelui cum o incercam impreuna? big grin rolling on the floor ...cu capra ne-o descurca noi rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor... o impingem rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saritura puricelui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, multe variante, trebuiesc incercate pe rind laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| andreyboss a răspuns:

Sunt bune dar ai grija cum cazi si unde cazi!
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Sabrina_2288 a răspuns:

Da.Sunt bunehappy
Deci hai. Vrei sa sarim amandoua?big grin