| EuuGabyy a întrebat:

Hristos a inviat! Imi puteti da un exemplu de ce sa fac ca sa nu mai am cearcane.Eu nu stiu din ce cauza..va rog sa-mi spuneti daca stiti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Paix a răspuns:

Nu prea poti sti cauza, poate fi din cauza ca nu te odicnesti destul, lucri sa ustai intr-un mediu cu multe particule de praf si alte impurutati in aer, sau chiar o boala de ochi. Daca nu dispare in timp, ba chia rse intesifica. Recomad sa te duci la medic.