| fetita97 a întrebat:

Hristos a inviat, vreau abdomen plat cu patratele dar am burta( talie 78 ):(( vreau sa fac aceste exercitii http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU si cred chiar daca as avea patratele nu se vor vedea din cauza slaninii ce pot sa fac? cred ca dintai trebuie sa scap de slanina de la burta pentru asta as vrea sa alerg, si daca stiti cum as putea slabi la picioare?:((((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| soraluisatan a răspuns:

Pai in primul rand daca faci patratele scapi de slanina, asta e regula, deci nu are cum sa faci patratele si sa nu se vada de slanina.pentru picioare iti recomand mersul pe bicicleta role si mersul pe jos.si ca sa faci patratele fa abdomene, 100 pe zi pentru inceput in ture de 20 si apoi cresti la 200 pe zi.si inca ceva, rezultatele se vad in timp nu intr-o saptamana sau doua.la mine a mers, succes!