| anonim_4396 a întrebat:

http://tudoseana.blogspot.com/ Ajutati-o pe Ana! Ii rugam pe toti care au cont pe retelele de socializare, sa trimita la cat mai multi prieteni adresa blogului - poate gasim pe cineva care sa o ajute cat mai repede: nu uitati - interventia chirurgicala trebuie facuta urgent. Cazul este adevarat. este o fata care este la aceeasi scoala cu mine.:(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andreea16a a răspuns:

Acest caz este adevarat. va rog ajutati-o. fata este la aceeasi scoala cu mine, dar este mai mare. si va rog mult ajutati-osad