| anonim_4396 a întrebat:

Https://pasionatidelecturablog.wordpress.com/......ficul tate/
Ajuta copiii aflati in dificultate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pagina negasita...

| Mayar a răspuns (pentru 1918):

Merge!
E foarte frumos ceea ce faci si indemni si pe altii sa faca happy
Dar pe langa donarea efectiva de bani, se pot dona si produse?

| 1918 a răspuns (pentru Mayar):

Probabil ca da.
Intra pe fundatiamereuaproape.ro si trimite un mail.

| Mayar a răspuns (pentru 1918):

Am inteles. mersi happy

| MedionTcO a răspuns:

Donam.