| Dana2103 a întrebat:

Https://www.topya-boutique.ro/......ate-130cm/
Care e diferenta intre brau modelator si corset?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Dacă tu vrei talie mai mica, talie de viespe, etc ia un corset, acesta îți va remodela talia astfel încât va fi mai mica și te va ajuta sa stai și mai dreapta. Braul modelator te ajuta la pastrarea unei pozitii corecte, astfel, faciliteaza prevenirea durerilor pe care le poti resimti in zona lombara, dacă ai dureri și vrei ceva sa te ajute cu coloana, brâul modelator e soluția.