| CiprianSim a întrebat:

I s-a mai intamplat cuiva sa aiba o zi absolut normala si fara prea mult stres, iar la sfarsitul zilei, cand sa inchida ochii sa se culce, sa il apuce atacurile de panica? Asta mi se intampla de 2 zile. Cum inchid ochii si atipesc cat de cat, cum mi se declanseaza un atac de panica si ma trezeste instant. Pana acum mi se intampla odata la cateva saptamani si pateam de 2-3 ori pe noapte. Ieri m-a tinut toata noaptea. Sa fi fost oare o cauza anume?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu suntem medici nu putem sti noi, mergi la medic si vezi ce i ti va spune el.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.
2. Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Cum se manifestă aceste atacuri de panică?

Ai suferit vreun abuz fizic sau psihic in această perioadă?

De ce nu mergi la doctor, el ar fi singurul indicat să îți pună un diagnostic și să te ajute în tratarea acestuia?

| Pichakchiu a răspuns:

Cum se manifestă atacul de panică la tine? Ieși din starea de confort!