| Snicket a întrebat:

Iarba sau ecstasy se vad la analizele simple de sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Nu se vede nimic, trust me! laughing

| AlexCrb a răspuns:

Din cate stiu eu iarba ramane in organism pana la 6 luni. SI s-ar depista la analizele de urina, nu de sange. Asta am citit pe net si mi-au zis niste tovarasi, nu stiu exact daca e adevarat.

| lcmbobovl a răspuns:

La analizele simple de sange nu se vad.Pentru a le depista in organism trebuie o analiza speciala.Numai bine!

| fuzzy6 a răspuns:

La cele simple, nu cred. iti trebuie teste speciale, antidrog, si iti raman in sange timp de o luna.