| Florrentina87 a întrebat:

Iau anticonceptionale de aprox 3 luni, e ok daca nu mai iau? Adica as vrea sa le intrerup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa, la cate minciuni torni pe aici...
Ba ai 18 ani, ba esti femeie matura cu copii de 12 si 14 ani samd
Uite aici declaratiile tale mincinoase:
https://www.tpu.ro/utilizator/isds/intrebari/

| Florrentina87 explică (pentru Violleta2022):

Asa si ce te doare pe tine de astea? Nu mai poti dormi noaptea?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Florrentina87):

Era vorba de credibilitatea vorbelor tale pe acest forum, unde te-ai facut deja de ras, ca nu te duce capus sa fii consecventa in minciuna si esti prinsa iute.
PS In ce priveste dormitul noaptea, te asigur ca dorm f bine.

| alina2k18 a răspuns:

Le iei strict pentru prevenirea sarcinii sau pentru altceva?

| Bizon95 a răspuns:

Depinde pentru ce le iei
daca e vorba numai de prevenirea sarcinii nu e nici o problema
daca in schimb le iei si pentru balansare hormonala, atunci, s-ar putea sa nu fie bine

| Kindal38 a răspuns:

Dacă vrei să faci bebe e foarte ok.