| LMAAD a întrebat:

Idei de combatere a celulitei? cat mai multe raspunsuri ma ajuta.Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| LMAAD explică (pentru bursuc001):

Aaa...am uitat de categorie.serios.cred ca am apasat click acolo la adauga categorie, dar n-am selectat cu atentie categoria.acolo s-a nimerit.sau aici a intrat automathee heescuze...e bine de stiut.

| bursuc001 a răspuns (pentru LMAAD):

Ok.

Totuşi, pe viitor să fi mai ATENTĂ când selectezi categoria ( mai ai câteva întrebări postate aiurea, la o categorie greşită )!
Să nu te "trezeşti" cu o suspendare...

O zi plăcută.

| Azµre a răspuns:

Renunțarea la băuturile acidulate! La dulciuri în general, mai ales la cele cu îndulcitori artificiali, gen aspartam sau alte prostii.
Și prin masaj zilnic al zonei respective cu o cremă, gel de masaj. Cam atât.

| LMAAD explică:

Si trebuie sa dau comada? sau se gaseste si la plafar? Mersi :*