| StealthDrifter a întrebat:

Ieri cand am fost afara ma INTEPA un tantar fix atunci l-am dat jos. Dar mi-a ramas acul tantarului in brat, si cand incerc sa il scot simt ca ma imbung singur cu un ac. Ceva idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxanna12 a răspuns:

Mai intai, incarca sal storci usor, daca nu iese nimic, ia o penseta si scoate-l.

2 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Daca era in palma sau talpa il scoteai usor...asteapta sa se faca basica sau sa se umfle si stoarce pana iese cu tot cu ac sau stoarce locul acela ca pe cosuri

| BlackCScorpion a răspuns:

Încearcă sa il scoti cu o penseta.