| Etro a întrebat:

Ieri când m-am dus la spital să văd de ce mă durea în partea stânga, am aflat că aveam pietre la rinichi. O asistenta de acolo când a încercat să îmi ia analizele nu știu cum dar când mi-a băgat acul am simțit că toată mâna îmi amorțește și mă durea. Ea nu i-a dat importanta și mi-a făcut la cealaltă mâna. În prima mână unde mi-a băgat acul am făcut hematom și mi s-a umflat. Am observat că am făcut ca un cucui în mijloc iar acel hematom s-a extins. Ce sa fac? Mă doare acolo foarte tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cât mai repede la camera de gardă.

| Sunshine123 a răspuns:

Trebuie sa vezi un hematologist urgent, iti recomand sa mergi la urgente.

| svenhassel13 a răspuns:

Vizitează urgent un medic.