| alina_7576 a întrebat:

Ieri dimineata am crezut ca mi-a venit ciclul [pentru. prima data straight face] ca aveam putin sange. Insa pe parcursul intregii zile de ieri, noaptea precedenta si ziua de astazi nu mi-a mai venit straight face. Mi-a venit sau nu ciclul? :S Daca nu, atunci ce a fost? straight face. multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Iti va veni in curand... Stai linistita, nu e nimic grav. Vorbeste cu mama ta si totul va fi binewinking. Succes!

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vorbeste cu mama ta despre asta, fara jena, e ceva normal. Mama mea mi-a fost cea mai buna prietena, cu ea puteam vorbi orice, imi dadea sfaturi...Incearca si tu.

| liliana83 a răspuns:

poate esti doar racita.mergi la un control mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este la inceput, vine aiurea si rar. Intreb-o pe mama ta, far rusine sau alta persoana de sex feminin cum este cu ciclul menstrual. Fara rusine. Si da ti-a venit happy! Felicitari! :*

| ioanapysycuutata a răspuns:

fii atenta du-te la doctor poate fii ceva mai grav

| alina_7576 explică:

Pai nu sunt racita. straight face Deci daaa... ops ...multumesc pentru. raspunsuri. happy