| andreyanul a întrebat:

Ieri m-a impins un baiat si am cazut. Dar cand am vrut sa ma ridic am simtit o usoara durere la mana stanga. Si nu mai pot sa fac orice miscare cu ea. Tin sa anunt caci n-am cazut decat pe spate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ade291 a răspuns:

Daca iti poti misca mana, inseamna ca nu e rupta, ci doar fracturata/ scrantita sau ceva de genul. Sfatul meu ar fi sa te duci la doctor daca durerea persista pentru a-ti spune un specialist ce ai exact.