| enigmatica a întrebat:

Imi apar puncte maronii pe fata si as vrea sa stiu de ce, daca stie careva, si cum as putea sa le fac sa dispara, ca sunt cam multe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mmamiruna a răspuns:

Cumpara de la farmacie, CLORTRIMAZOL, crema si unge-te pe fata.Iti vor disparea!

1 răspuns:
| CookIEz a răspuns:

rolling on the floor sunt pistrui... poti sa scapi de ele daca te dai zilnic cu lapte de vaca pe fata dimineata big grin