| Mastour a întrebat:

Imi cer scuze, ca am gresit sectiunea, dar nu am mai avut rabdare sa caut ce vreau. Am avut acum 1an o operatie la mana dreapta la incheietura tendon taiat, si putin din nerv, totul a mers bine pot face orice efort, dar exista o umflatura situata acolo la operatie, umflatura este tare. acoperita de ceva moale care se incordeaza de parca ar fi un muschi, credeti ca este un cheag de sange? Daca da, alta modalitate in afara de operatie, sa scap de cheag de sange, este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| georgevali a răspuns:

Nu este si daca este un ghiag de sanghe poti muri serios daca ajunge la inima du-te repede la doctor urgent ai grija de tine poate este doar pouroi oricum trebuie sa te duci la doctor