| vicky0p a întrebat:

Imi curge foarte des un lichid vascos si alb din partea intima... e grav? Am doar 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Nu e grav daca nu e si urat mirositor happy se numeste secretie vagianala si e foarte normal sa-ti curga. Stai linistita si nu te mai speria asa din orice happy

| negru30 a răspuns:

Mare dreptate are -foofoo

| daddy_3868 a răspuns:

Este urat mirositor?

| foofoo a răspuns:

E grav, te-ai excitat prea tare.

| Unicatul a răspuns:

Sfatul meu:lasa filmele porno dupa 18 ani!

| vicky0p explică:

Cat de grav este?