| adellina a întrebat:

Imi dati niste denumiri de proteine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FataDinVecini a răspuns:

Uite cateva nume de proteine: abi-2, cas-l, l-plastin, sh2-b, cbl -b, lpp, p130-cas, STAM-2, vinculin, wasp, vasp, viM, aprt, CTPS si GD-12 pls da raspuns castigator