| anonim_4396 a întrebat:

Îmi doresc mult sa ajung un vindecator.E visul meu. Drumul e lung, vreau sa fac asta vindecamdu-ma prima data pe mine de anumite afecțiuni cronice și apoi sa fiu un vindecator și pentru alții.
Vindecator intuitiv nu doctor.Cum sunt mulți în America din care am văzut.
Ce cărți îmi recomandați pentru a invata mai multe despre vindecare deci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Vindecator intuitiv nu doctor"

Adica vraci mincinosi, nu?

| Zeus777 a răspuns:

Iti recomand sa devi practicant in tehnicile Havening, o forma rapida de terapie.Eu am folosit-o sa scap de traume si ptsd