| anOnimăăăă a întrebat:

Imi poate spune cineva ce mi se intampla?! sad Ma doare foarte tare de cateva zile spatele sus in zona umarului [ tine din dreptul sirei spinarii spre dreapta deci doar o parte si se lasa putin si in jos(cam 1/3 din lungimea spatelui) ] trebuie sa recunosc ca nu stau mai niciodata dreapta :-s. Mama mea a spus ca asta e si cauza. Ma ajuta cineva?!sad Rog seriozitate...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cred si eu ca asta e motivul. incearca sa stai dreapta. stiu ca poate te doare ( poate ti se intampla ca mine cu durutul) dar incearca. mereu cand vezi ca iar te apleci sa te indrepti. mult noroc

1 răspuns:
| Logout a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, iar mama m-a dus la doctor, deoarece eu stau destul de dreapta :p. Motivul este ca stai mult la pc (cel putin asta era la mine) stateam mult la pc cocosata de oboseala laughing)