| Ododododo a întrebat:

Imi pot indrepta dintii fara aparat dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aparatul este cel care te poate ajuta să ai o dantură dreaptă!
Pa, pa.

| Ododododo explică (pentru Legiuitoarea):

Offff ultima data nu am reusit sa il port >.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Ododododo):

Bună din nou.
De ce? Te-a durut prea tare sau ce s-a întâmplat?
Cu un pic de ambiție și sub îndrumarea medicului trebuie să reușești.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| CupCake97 a răspuns:

Nup

| XcritiX a răspuns:

Ia si tu un ciocan si da cu el in dinti pana se indreapta laughing

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Nu

| mati a răspuns:

Nu.