| elly_3937 a întrebat:

Imi puteti recomanda o dieta pentru a slabi foarte repede intr-o luna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ζøvع a răspuns:

Uite aici un site in care iti spune daca esti grasa sau nu, unde poti sa iti creezi si o dieta in calorii... sper sa imi dai funda
http://www.csid.ro/calory-calculator

| ζøvع a răspuns:

Sau poti incerca pe http://www.slabeste-rapid.ro/

| CamiBă a răspuns:

Buna,elly!
Fiecare persoana are un metabolism propriu.Va trebui sa mergi la un medic pentru a-ti recomanda o dieta potrivita varstei/corpului tau.

| adyzone a răspuns:

Am e un remediu foarte bun, dar e ilegal, asa ca nu ti-l spun!

| Kittiulia a răspuns:

Pai dieta
Monticniat

| Kittiulia a răspuns:

Pai dieta
Monticniathappy