| Loras a întrebat:

Imi puteti recomanda vreo crema pentru prevenirea varicelor? As aprecia sa vorbiti din proprie experienta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| girlwattitude a răspuns:

Buna.Nu o sa vorbesc chiar din proprie experienta, ci din experienta unei cunostinte de-a mea, care are probleme grave cu circulatia periferica, varicele s.a.Chiar daca nu intampin asemenea probleme,folosesc de cateva luni de zile,crema de picioare pentru imbunatatirea circulatiei,cu plante Bio,de la Krauter si nu este nici scumpa si te tine pe o perioada de o luna, o luna jumatate, asta daca o aplici dimineata si seara, adica de doua ori pe zi.E aceeasi crema despre care am auzit la persoana mai sus mentionata si a spus ca a ajutat-o foarte mult, in ciuda eforturilor financiare si investitiilor in diverse medicamente.Chiar stimuleaza circulatia sagvina, si iti pastreaza picioarele calde, iar pe timp de iarna, pentru cei cu astfel de probleme, este excelenta.Ti-o recomand.Multa sanatate!