| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomanda cineva o clinica privata cu preturi ok?
Trebuie sa ma duc urgent la urologie si m-am programat la medicu de familie si abia peste 2 sapt. ma duc acolo

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tara e mare, data viitoare scrie un oras

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bucuresti

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca fiecare clinica privata/particulara practica preturi conforme reputatiei clinicii, a calificarii personalului medical si mai ales privind notorietatea de care se bucura medicul urolog, esti nevoita sa mergi la mai multe clinici sau cabinete urologice pentru a ''sonda'' care sunt tarifele practicate de fiecare. Succes!