| CatalinHodoleanu a întrebat:

Imi sare vocea adica atunci cand vorbesc mai tare, mi se intampla repede, cam o secunda, se subtiaza si revine la loc, e naspa ca ma simt nasol cand deodata se subtiaza ca la o soprana laughing si vorbesc serios in momentul ala. Ce poate fi sau ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ndc a răspuns:

Si mie mi se intampla uneori, asa ca nu cred ca e o problema de sanatate. E mai degraba ceva legat de modificarea vocii. Cati ani ai?

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu e nicio problema de sanatate... stai calm

| EugeNNio a răspuns:

Mie mi se intampla cand trag heliu din baloane laughing

| Cristian95Alex a răspuns:

Dati gaura in limba si o sa ai voce de monstru

| CatalinHodoleanu explică:

Am 14 ani.