| Ruines a întrebat:

Imi transpira mereu picioarele, ciorapii se uda si trebuie sa stau asa...ce ar trebui sa fac sa nu mai transpire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexanonimu a răspuns:

Te speli seala pe picioare cu bicarbonat de sodiu(alimentar) pui in apa si te speliwinking

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce te tratezi, incaltaminte de piele, ciorapi de bumbac 100% si spalati macar la doua zile daca nu in fistecare seara.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna! seara inainte de culcare dati cu acid boric. Eu am incercat si am scapat de transpiratii.
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru Ruines):

De la orice farmacie.

| RetardedRacoons a răspuns:

Sosete de bumbac si incaltaminte de piele.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinnJe a răspuns:

Iti recomand sa consulti un medic.

| Trrranquila a răspuns:

Du`te la medic, poate ai altă afecţiune şi din cauza asta îţi transpiră.

| IusstyDu a răspuns:

Inloc de acid boric poti incerca bicarbonat...Inainte sa te speli dati pe picioare.