| Andreea1095 a întrebat:

Îmi venise menstruația marți dimineață.Vineri mai aveam o sângerare slaba.Sâmbătă seara am avut contact sexual cu prietenul meu cam jumătate de ora apoi am observat ca mi-a curs destul de mult sânge. Care ar putea fi cauza? Nu am mai pățit niciodată pana acum

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Valentin5437 a răspuns:

Nu e ceva grav! Trebuia doar sa mai ai putina rabdare! Cel mai probabil, luni era perfect big grin

1 răspuns:
| Anaandreea11 a răspuns:

Probalil nu se terminase definitiv perioada.