| Chrissy92 a întrebat:

Imi zice si mie cineva cum se depisteaza deficientul mintal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| rousestarcool2002 a răspuns:

Iti este mai greu sa ghindesti, iti pare ca faci acelasi lucru de o mie de ori dar in acelasi timp iti pareca timpulsta locului.
mult succes.