| StefyRO a întrebat:

In 2 ani, am tras 4 fumuri in total din tigari, 2 acum 2 ani, si 2 ieri. Nu le-am tras perfect, doar sunt la inceput. (N-o sa continui) E vreo sansa sa patesc ceva daca nu mai fumez deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu.

Ai inhalat mult mai mult fum de tigara de la colegi/prieteni/parinti cand fumau in jurul tau.

9 răspunsuri:
| crazyfun a răspuns:

Nu! Este perfect daca nu o sa mai fumezi!

| 8mariastar a răspuns:

Nu.Mai bine lasa-te fumat ca nu iti face bine

| Braunion a răspuns:

Nu.

| CorneliaC a răspuns:

NU mai patesti nimic, dar nu mai fuma!

| figure a răspuns:

Presupun ca vorbesti de tigari normale. Nu o sa patesti nimic nici daca pufai o tigara, nici daca inveti sa scrii corect in limba romana...

| StefyRO explică:

OK, mersi mult, nu va faceti griji, nu ma mai ating de ele big grin

| ThePinkPant3r a răspuns:

Parerea mea este sa te ''lasi'' de fumat, eu am 15 ani si desi am prieteni care fumeaza nu am pus in viata mea gura pe tigare si nici nu o voi face. Asta este sfatul meu.

| Anonim225 a răspuns:

Nu cred ca poti pati nimic dar sa nu mai fumezi

| RIZZZ a răspuns:

Frate am fost si eu in situatia ta si crede-ma no sa patesti nimic