| problematica07 a întrebat:

In cat timp expira un pachet de gume de mestecat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zuzurelluu a răspuns:

Buna! Depinde de data fabricatiei si de firma! Uita-te pe ambalaj! Te pup:* Funda?batting eyelashes

| Zuzurelluu a răspuns (pentru Zuzurelluu):

Iti multumesc pentru funda 1 Te pup!:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei, depinde unele expira intr-un an doi adica 2013/2014
Succes Funda?

| agirll a răspuns:

Pai uitate la data expirarii pe spate sau in lateral!

| Adryanna2000 a răspuns:

Nu (cred ca) expira.

| pocandpoc a răspuns:

Ce dracul intrebare e asta ma?

| Zipix a răspuns:

Nu stiu in cat timp expira termenul de valabilitate al unui pachet de gume dar cred ca scrie pe ambalaj. Daca nu scrie poti sa intrebi niste persoane care lucreaza la magazinul respectiv si daca nici ele nu stiu cumperi un pachet de guma pe care scrie data expirarii. Nu toate gumele au acelasi termen de valabilitate. Depinde de firma. Sper ca te-am ajutat.

| TeyMar a răspuns:

Uitat-te pe data expirarii!