| WithoutName123456789 a întrebat:

In cat timp isi face efectul Bilomag Memorie si Concentrare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu. Pentru tulburări de atenție usoare, probleme de învățare se folosesc piracetam'pramiracetam etc

| Alexandru250201 a răspuns:

Cam 15 minute

| InteractiV a răspuns:

In mod normal ar trebui sa isi faca efectul imediat, avand in vedere ca este printre cele mai recomandate si utilizate, daca simti ca nu are nici un efect, inseamna ca nu ai nevoie de asa ceva.