| Forza4Milano a întrebat:

In cat timp se trateaza o ruptura de ligamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ruptura de ligamente se "trateaza" cu operatie iar recuperarea dureaza mult, daca fotbalistii care sunt dusi la cele mai mari clinici de recuperare din Europa si revin in 6 luni pe teren iti dai seama cu atat mai mult iti ia sa te recuperezi in Romania.
Recuperarea pentru a merge pe jos de exemplu evident ca o sa dureze cateva luni, eu stiu 1-2 luni, dar nu poti face SPORT asa repede.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Https://monzametropolitan.ro/......crucisate/
La sectiunea: Cât durează și ce presupune recuperarea?
Poate ajuta happy

| RealKing01 a răspuns:

Esti fotbalist?

| InYourMind a răspuns:

Luni