| karma123 a întrebat:

În după amiaza asta,m-am trezit cu o durere,in partea Co*ului stâng, fix înăuntru langa el, ar trebui să mă îngrijorez? Menționez că mă doare doar daca ating zona aia,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ar trebui să mergi de urgență la un urolog...cu durerile de genul nu e de joacă.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la urolog.

| Savu4iosif a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi! Stai calm ca in maxim 2 zile trece probabil sunt doar 2 vasa care sau urcat unele peste altele. Trebuie sa stai linistit si o sa treaca de la sine.

| karma123 explică (pentru Savu4iosif):

Mulțumesc,durerea mai mă lăsat,