| RazOl17 a întrebat:

In fiecare dimineaza am o problema cu nasul, nu imi inceteaza sa-mi curga, stau ci servetelele constant langa mine si nu sunt racit. Mi se intampla numai dimineata si cateodata seara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Alergie nu cred sa ai, asta pentru ca nu se poate sa ai alergie numa dimineata, deci problema este alta.Cel mai indicat este sa consulti un medic, dar unu care se pricepe.Medicu de familie din RO este depasit mai de orice, parerea mea este sa treci peste, te duci degeaba, ori ca te duci la un vraci ori la medicu de fam tot dracu ala e.laughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil alergie sau rinita.
Mergi la un ORL-ist sa te consulte si iti va spune ce ai.

| teo530 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si vei afla care e cauza problemei tale.

| ririsa a răspuns:

Alergie