| Traie_Traian_1970 a întrebat:

În timpul actului sexual simt ca penisul se inmoaie putin! Ce trebuie să fac? Si nu fac sex prea des!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand mai putina mastur-bare si problema dvs sexuala, se va remedia.

| Alicezzz a răspuns:

Stii vorba aia la batranete nu mai e ca la tinerete! Deh, dupa o vreme pui ghetele in cui nu prea ai ce sa faci!

| denisTiky a răspuns:

Daca esti tu cel din poza de profil, crede-ma ca e normal sa ti se inmoaie (=