| catalinhomessi a întrebat:

In urma cu 2 ani am inceput sa ma doara testiculul drept, am fost diagnosticat cu epididimita si am luat tratament.De o luna am iar dureri inghinale si disconfort la testiculul drept, am fost iar la medic am facut eco si a zis ca nu este nimic in neregula la testicul, am facut si analize, consult pentru hernie si nimic. Nu stiu ce sa mai fac, am 23 de ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci o analiză de spermă să vezi dacă nu ai o infecție acolo.

| alinlup a răspuns:

Ce ai avut până la urmă?