| AndreiCodrescu a întrebat:

In urma cu 5 luni m-am tuns chel si mi-a smuls frizera cateva fire de par din frunte cu masina de tuns. Desi mi-a crescut parul, in frunte mi-a ramas o portiune in care nu mai creste parul, care arata foarte aiurea. Ce as putea sa fac pentru a regenera firul de par din acea portiune? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Consulta un dermatolog!