| claudiu123 a întrebat:

Intrebare pentru categoria sanatate: Voi cei care dati raspunsuri la aceasta categorie aveti pregatiri sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, sunt asistenta medicala.

| onasis1961 a răspuns:

Uni DA! Alţi din proprie experienţă şi majoritatea din auzite! Ceace este periculos!

| pwp a răspuns:

NU...si de aceea nu prea ma bag..raspund doar daca am avut aceleasi probleme de sanatate.

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu, din experienta proprie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,dar mama e farmacista si o intreb pe ea! happy

| xPamPamParaam a răspuns:

Exact cum a raspuns si CrazyTeenager
"din propria experienta'' happy

| AnnaSerban a răspuns:

Da,mama mea e doctor, asa ca o intreb pe ea, iar eu sunt foarte sensibila, incat am avut o multime de boli si experiente neplacute, asa ca mai raspund din proprie experienta.