| andreeeeeeeea a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce absorbante folositi voi in perioada aceea?happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Majoritatea fetelor folosim always. Dar mai nou eu folosesc Every day. Nu sunt scumpe si miros foarte frumos + ca au servetele umede speciale :d.

21 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Cele mai folosite sunt alwais si eu folosesc u?

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Always happy

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

In primele 3 zile always night(in caz de vreo ''inundatie''laughing ). apoi always ultra.

| Ana a răspuns:

Always

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Everyday uh?

| andreeeeeeeea explică:

Intrebam pentru ca parca nu`mi mai plac always pentru ca imi provoaca mici mancarimi cateodata pe langa absorbant... si altele sunt mai groase si nu stiu ce sa folosesc...

| DeeDee007 a răspuns:

Always

| Rox348 a răspuns:

Always laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always uh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always. Mi se par cele mai bune. daca in caz ca nu gasesc ceea ce se intampla foarte rar, folosesc Libresse. dar Always sunt cele mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alwaysbig grin cateodata O. B

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always pentru ca sunt cele mai bune!

| anqutsel a răspuns:

Always. si Bella

| Andreea3219 a răspuns:

Always, nici bella nu sunt rele, tu?

| Crysthina a răspuns:

Bella♡.Always sunt incomode și nu sunt,, breathable'' adica nu lasa pielea sa respire.

| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Always sunt cele mai bune
tu?

| L3XxA a răspuns:

Alwaysbig grintongue

| Candyfloss a răspuns:

Always... e foarte bun
si always de noapte e happy

| nuconteaza000 a răspuns:

Always senzitive sunt cele mai bune si confortabiletongue