| Zozohun a întrebat:

IQOS-ul este mai puțin dăunător decât țigara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, mult mai putin daunator, e ca si cum te-ai arunca in cap pe ciment doar de la etajul 8, nu de la etajul 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate Glo, nu știu

| annempx a răspuns:

Deci nu fumez sau ceva dar se spune ca da. Dar dai mulți bani degeaba, pentru ca fumatul in general este dăunător...

| Diavolo18 a răspuns:

Nu. Este mai daunatoare. Dar oricum fumatul este daunator. Dar nu-ti recomand din acestea. Sunt mai cancerigene decat tigarile normale.

| StefaniaGeorgiana4 a răspuns:

Se strica repede
Si nici nu iesi mai ieftin la bani. Un pachet de tigari speciale este la fel de scump ca unul de tigari normale