| ANONIMAAA37 a întrebat:

Iti puteti da o dieta usoara? Vreau sa slabesc repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Apoi ingrasare si mai rapida? nu exista asa ceva, 95% din cei care slabesc pun dublu inapoi cool

| Violleta2022 a răspuns:

Daca dietele ar fi usoare, toti am fii superslabi si nu ar mai existat obezitate!
Ca atare NU exista diete usoare sau rapide, doar cu multa munca fizica si dieta, poti slabi.
Din pacate, "slabit repede", este o alta expresie incomatibila cu slabitul.

| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi sau cereale. spor.

| tzuria79 a răspuns:

Dieta lui femeia asta este destul de rapida, https://www.youtube.com/channel/UCArcbWdXyApNoBCkq_1vhLQ/, am dat jos 19 kile in 2 luni, din august. SUCCES