| Nirgomax a întrebat:

La 70 kg 1.85 15 ani e bine? Vreau sa stiu daca sunt ectomorf. Mentionez ca am am facut sala 2 luni de la 64 am ajuns la 70 intr-o lună și 2 saptamani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Da, greutatea ta e normala la inaltimea ta, iar treaba cu ectomorf si endomorf, asta ar trebui sa intrebi un instructor, poate chiar instructorul unde faci tu sala