| TudorFox a întrebat:

La cat timp e bine sa consumi unt de arahide? Zilnic sau cu pauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o grăsime saturată, este mai bine cu pauză.

| Frank51 a răspuns:

Maxim o lingura pe zi. Daca nu mananci foarte gras iti trebuie grasime de undeva, corpul functioneaza cu toate, proteine, carbohidrati, grasimi, nu mai ascultati dupa toti specialistii si mancati de toate in cantitati moderate, fara sa exagerati.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca nu esti la slabire, poti si zilnic.

| Crackman a răspuns:

Mai cu pauza

| Țoglă a răspuns:

Câte puțin și cu pauză