| onuticuta200312 a întrebat:

La cati ani v-ati epilat pentru prima oara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Dupa 46 sotul m-a placut si neepilata.Asta pentru ca nu eram prea paroasa abia aveam par si acela transparent pe picioare si putin sub brat.Dar de cind ma epilez mai ales pe picioare e mai des si se vede mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu-mi amintesc laughing

| Tinna666 a răspuns:

12 happy

| denisadr a răspuns:

La 12 ani si cateva luni, pana in 6...
In zona axiala(sub brat) clar ar trebui sa o faci, se vede urat si nu cred ca ti-ar placea sa fi aratata cu degetul. Iti recoman crema depilatoare pentru axile. Iar pentru picioare si zona inghinala poti opta pentru ceara(benzi sau la salon) dar cel mai bine e cu benzi, costa mult mai putin.iar la salon e 100 ron... Sau aparatele speciale care "smulg" parul(exista si care fac masaj in acelasi timp ca sa nu mai fie asa mare durerea sunt cea mai buna optiune. Pe acelea le poti folosi ani la rand, daca nu se strica, bineinteles. Big-urile si chestiile de genul trebuie folosite zilnic pentru ca parul creste repede.
Pupici!

| kattycata29 a răspuns:

La 13-14 (acum am 15 :-)) )

| VsH a răspuns:

11-12 pare-mi-se