| OligutSa a întrebat:

La ce pret e bitter-ul suedez in Republica Moldova?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndyIQ a răspuns:

Il poti lua la comanda :D
Pentru a efectua o comanda prin intermediul magazinului este necesar sa va Inregistrati, folosind o adresa de e-mail valida.
Alegeti produsul dorit si apoi faceti click pe butonul "Adauga in cos". Daca va aflati in sectiunea catalogului puteti alternativ sa trageti (drag & drop) de poza produsului in zona "Cos cumparaturi" (dreapta). Produsul dorit va ajunge in cos.
Pentru vizualizarea produselor alese si modificarea cantitatilor faceti click pe "Vezi produse cos".
Aveti posibilitatea sa vizualizati istoricul comenzilor efectuate in sectiunea "Istoric tranzactii".
Aveti posibilitatea sa salvati cosurile de cumparaturi si sa le incarcati ulterior, din sectiunea "Cosuri salvate".
Aveti optiunea inainte de finalizarea comenzii, sa completati o alta adresa de livrare in afara de cea definita in cont.
Valoarea minima a comenzii este de 10, 00 RON.
Mai multe detalii aici:
http://www.google.ro/......http?/url
Sectiunea cum sa cumpar?
Bafta!