| Radandam a întrebat:

La examinarea rmn,iti spune chiar atunci problema, cand iesi din tubul ala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Dupa ce te duci cu rezultatele la medic si le analizeaza.

| Felys a răspuns:

Persoana care se va ocupa de tine la rmn nu este doctora, dar totusi stie si ea pentru ca are ani de experienta si daca insisti putin poate sa iti confirme sau infirme suspiciunile.Totusi nu are nici voie si nici pregatirea necesara sa iti spuna sigur despre ce e vorba.Vei primii peste cateva zile rezultatul si cu acela mergi la medicul specialist si te va lamurii despre ce e vorba si vei primii tratamentul necesar