| Mirela123yz a întrebat:

La operatia de rinoplastie iti taie si osul daca vrei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Bună, da. Și în caz că te referi dacă la operația de deviație de sept seface și rinoplastie la cerință, se face, dar se plătește în plus operația și e destul de costisitoare.

2 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Da iti va taia, dar de obicei la rinoplastie cat si la deviatie de sept recuperarea e maxim 1-2 luni.

Răspuns utilizator avertizat