| costy9944 a întrebat:

La ora 9:30 mi-am sos o masea pana la ora 12:00 am tinut o compresie pe ea curgea sange da nu ma durea dupa ora 13:00 a inceput sa ma doara zona unde mi-a fost scoasa maseaua este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mongolo a răspuns:

Da,este normal, deoarece zona aceea este sensibila aacum pana se reface si asa e normal sa te doara gingia un timp dupa ce ai scos-o. Funda?

| costy9944 explică (pentru mongolo):

Ai dreptate acum nu ma mai doare :X

1 răspuns: