| DariaZ a întrebat:

La spitalul Marie Curie din București se fac internări?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna la ei si intreaba, fiindca spitalul este inchis pe vremea pandemiei, dar pentru urgente cred ca fac exceptii.

| DariaZ explică (pentru Violleta2022):

Problema este ca nu e chiar urgenta...ne trebuie o operație se fren lingual, însă am văzut ca au scăzut cazurile de covid, Bucureștiul este în scenariul verde și m-am gândit ca ne primește. Ne amână deja de un an jumătate

| Violleta2022 a răspuns (pentru DariaZ):

Sunati si intrebati ca nu-i mare lucru.