| RaduMarsin a întrebat:

La urechea stanga o data la cateva secunde tot se face o vibratie sau mai bine zis se infunda si se desfunda. Nu stiu exact cum sa explic. Se intampla cateva secunde, dupa mai se intampla peste 1 minut. Uneori si dupa o zi, uneori dupa o saptamana, etc.
E nevoie sa merg la doctor? Sunt in perioada pubertatii daca are legatura, desi nu cred.

Tin sa mentionez ca in ultimile zile in special nu prea am dormit mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Da, trebuie să mergi la medic. Medicul de familie îți va da o trimitere la medicul ORL-ist.
Oricare ar fi cauza, nu neglija odihna.